صداگرافیسم؛ صدای ماندگار خاطرات

 

درباره کار
و نحوه ی کار صداگرافیسم


به زبان ساده، صداگرافیسم به خاطرات تصویری شما بعد تازه ای می بخشد. تصور کنید عکسی خانوادگی که یادآور خاطرات بسیاری خوبی برای شما می باشد را به دیوار اتاق نشیمن خانه زده اید. هر روز پس از یک روز سخت کاری و زمانی که دور از دغدغه های معمول زندگی با خانواده دور یکدیگر جمع شده اید، این تصویر کانون گرم خانواده را گرم تر می کند. حال اینکه این تصویر تنها حس بینایی شما را درگیر خود و خاطراتش خواهد کرد. اما اگر حس شنوایی نیز به این معادله اضافه شود چه؟ 

صداگرافیسم چگونه کار می کند؟


پلتفرم ما قادر است تصاویر خاطرات ماندگار شما را از آن چیزی که هست ماندگارتر کند. تصور کنید کسی که برای شما اهمیت زیادی دارد برایتان صدایی خاطره انگیز ارسال کرده و شما می خواهید این صدا را در کنار تصویر این شخص همیشه در دسترس داشته باشید. ما این صدا و تصویر را برای شما به اثری هنری و زیبا تبدیل می کنیم که در هر زمان تداعی کننده ی خاطرات خوبتان باشد. تنها کافی است فایل های مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا صداگرافیسم آنها را به یک قاب عکس زیبا تبدیل کند که از طریق QR CODE اختصاصی و یک اسکن ساده قابلیت پخش همزمان صدا را نیز دارد.


اطلاعات بیشتر
در مورد محصولات ما


محصولات صداگرافیسم قاب عکس هایی زیبا و مجهز به یک QR CODE اختصاصی هستند که با اسکن آن می توانید یک صدا یا موسیقی خاص که خودتان انتخاب می کنید را گوش کنید. پس از اسکن کد، شما به یک صفحه ی اختصاصی هدایت می شوید که صدای مد نظر شما را برایتان پخش خواهد کرد. صدای مذکور می تواند صدای همسر شما، گریه یا خنده های نوزادتان، اولین کلماتی که کودکتان بر زبان می آورد و یا حتی یک قطعه موسیقی از خواننده ی مورد علاقه ی شما باشد که با تصویر انتخابی شما تلفیق می شوند و لذت مرور خاطرات را دوچندان خواهد کرد.

پس تنها کافی است یک عکس و یک صدا برای ما ارسال کنید تا طراحان ما با مشورت شما این قاب عکس رویایی را برای شما آماده کنند. صداگرافیسم خالق جریان ماندگار کردن صدا در خاطرات است. در مورد حفظ حریم شخصی و اطلاعاتتان نیز نگران نباشید. تنها کسی که به اطلاعات ارسال شده توسط شما از قبیل عکس و صدا دسترسی دارد خود شما هستید. حتی این امکان نیز وجود دارد که پلتفرم قبل از آغاز پخش صدا از شما رمز ورود بخواهد و تنها شما این رمز را داشته باشید. شما می توانید این رمز را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا به هنگام ساخت قاب عکس شما، آن را لحاظ کنند.

انواع محصولات
صداگرافیسم


آثار هنری صداگرافیسم می تواند به شکل های مختلفی در اختیار شما قرار بگیرد و صدا و تصویر مورد علاقه ی شما را جاودان کند:

  • چاپ تصویر و قرار دادن درون قاب عکس
  • چاپ بر روی تخته شاسی
  • چاپ روی ماگ حرارتی
  • چاپ روی تیشرت
  • چاپ بر روی قاب موبایل
  • چاپ و طراحی کارت ویزیت
  • ساخت طرح مورد نظر شما بر روی طلا و نقره در اشکال مختلف

مشاهده محصولات فروشگاه آنلاین